Bazar 26 september

Op 6 en 20 maart a.s. zijn we weer present bij onze loods op het Getron-terrein voor aanname van uw materiaal voor onze rommelmarkt. We zijn er van 19.00 tot 20.00 uur.

We kunnen veel spullen gebruiken op het gebied van audio, fotografie, kleding, schoenen, boeken, speelgoed, serviesgoed en andere huishoudelijk materiaal mits het natuurlijk heel is en verkoopbaar. De regels bij Reinis zijn aanzienlijk veranderd. Om extra kosten te voorkomen zijn wij
genoodzaakt soms spullen te weigeren.
Grote meubels kunnen we niet kwijt wegens de beschikbare ruimte.

Als het materiaal te groot of te zwaar is, dan kunt u bellen met Pieter de Vries, tel. nr. 06 – 14770630 om het bij u op te halen.
Graag pas na 19.00 uur bellen.

De rommelmarktcommissie is erg blij met de bekende koffie- en theepunten van Douwe Egberts. Ook spaarpunten van Albert Hein en van tankstation Van Berkel zijn van harte welkom. Van deze spaarpunten kopen we prijzen voor de loterij en het Rad van Avontuur. In het voorjaar starten we tijdens de bootreis met de verkoop van onze loten.

Wij zien u graag op de inzamelavonden en natuurlijk op 26 september.