New Wine Next

Dit jaar organiseert New Wine een kleinere conferentie voor jongeren van 12 tot en met 17 jaar. Jeugdgroepen kunnen hier samen met hun jeugdleiders naar toe. Het lijkt ons leuk om deel te nemen aan deze conferentie. Kijk even op de site: https://next.new-wine.nl

‘Jongeren hebben meer dan ooit behoefte aan ontmoeting van elkaar. Daarom biedt New Wine deze doelgroep – binnen de coronamaatregelen – toch een fysieke conferentie aan rond het thema ‘Walk with me’. Deze kleine conferentie vindt gelijktijdig aan de online Zomerconferentie plaats van donderdag 22 tot en met zondag 25 juli, op ons vertrouwde evenemententerrein in Liempde op Landgoed Velder. Het evenement lijkt een beetje op een kamp. Er zal een uitdagend en gevarieerd programma aangeboden worden met toffe sprekers en de NEXT Band. Er komt ook voldoende ruimte voor sport en de lounge blijft de plek om te chillen.’

Heb je interesse om mee te gaan, laat het ons dan even weten: kerkelijkwerker_debrug@pknspijkenisse.nl