De Brug Donkey Mobile app

Alles wat we belangrijk vinden heeft een plekje op onze telefoon. Daar hoort de kerk ook bij. Wij hebben als gemeente een eigen app! Hiermee kunnen we de onderlinge communicatie bevorderen en zo de betrokkenheid vergroten. Er kan met de app ook gegeven worden aan de collectedoelen. Het zou mooi zijn als zoveel mogelijk gemeenteleden de app downloaden, hij is te vinden in de app-store van uw smartphone (zowel voor Android als Apple). Wanneer u daar zoekt op ‘Wijkgemeente De Brug Spijkenisse’ dan verschijnt het logo van onze gemeente en kunt u de app, die speciaal voor onze gemeente geconfigureerd is, installeren.

Belangrijk is dat uw e-mailadres bij ons bekend is. Na aanmelding moet u “binnen gelaten worden” door één van de app-beheerders. Dat zijn Arenda Haasnoot (predikant) of Marjolein Voogt (Ouderling gemeente-opbouw). Mocht u vragen hebben over het downloaden of gebruik van de app dan kunt u terecht bij één van de app-beheerders.